Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Hopa Belediye Başkan adayı Utku Cihan, ‘Bambaşka Hopa İçin’ sloganı ile seçim çalışmalarını tüm hızıyla yürütüyor.

İlçede yapılacak olan çalışmalara vatandaşları da dahil etmek isteyen Cihan, bunun için Hopa Gönüllüleri Platformunu kurdu.

Platform hakkında açıklamalarda bulunan Cihan, “Hopa'da belediyecilik açısından belediye ile Hopa için bir şey yapmak isteyen herkese hangi siyasi görüşünden olursa olsun hangi düşünceye sahip olursa olsun belediyecilik anlamında ya da yapılacaklar anlamında katkı sunmak isteyenler için bir çağrı yaptık ve Hopa Gönüllülerini kurduk. Şu anda üye sayımız Hopa gönüllüsü sayımız yaklaşık 120 civarında daha da her geçen gün artıyor. Biraz daha tanıtmaya çalışıyoruz, anlatmaya çalışıyoruz. Bu Hopa için gönüllülük birlikteliğidir. Hem sahada beraber çalışmak, sorunları beraber tespit etmek sonrasında çözümleri beraber kurmak, bulmak açısından hem sandık güvenliği açısından bir birliktelik. Her siyasi görüşten katılım var şu anda bu bizi çok sevindiriyor sevindirici bir durum. Kim olursa olsun davet ediyoruz. 0466 351 33 08 numaralı telefondan hızlıca kayıt olabiliyoruz ya da Hopagönüllüleri.org adresine girerek üye olabiliyoruz. Gönüllü sayımızı arttırmak istiyoruz Hopa için hangi düşünceden hangi guruptan olduğunun hiçbir önemi yok. Biz Hopa için belediyecilik anlamında bir şey yapmak istiyoruz. Hopa Gönüllüleri de bunun için kurulmuştur.” dedi.

İlk yarıda tek gol İlk yarıda tek gol

Hikmet BAŞAR

Editör: HİKMET BAŞAR