2019 Türkiye yerel seçimlerinde sandık güvenliğinin sağlanması ve Millet İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nu desteklemek için bir grup insan tarafından oluşturulan İstanbul Gönülleri gibi Cumhuriyet Halk Partisi Hopa Belediye Başkan Adayı Utku Cihan 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerde sandık güvenliği için Hopa Gönüllülerini kurdu.

Hopa’da taşın altına elini koymak isteyen herkese seslenen Cihan, “Gelin hep birlikte, bambaşka bir Hopa için Hopa Gönüllüleri’ni kuralım” dedi. Cihan, Hopa Gönüllüsü olmak isteyenlerin 0466 351 33 08 iletişim numarasını arayarak veya hopagonulluleri.org adresinden kayıt yapabileceğini söyledi.

“Hopa Gönüllüleri’ni Birlikte Kuralım”-2

Hopa’da yaşayan herkese Naşeni'den seslenen Cihan, “Uzun zamandır gerek sosyal medyadan gerekse de özel olarak birçok hemşerim Hopa için birlikte çalışmak isteklerini benimle paylaştılar, paylaşmaya devam ediyorlar. Biz de bunun üzerine daha önceden İstanbul örneğinde olduğu gibi Hopa Gönüllüleri çalışmasını burada yapmaya karar verdik. Hopa Gönüllüleri’ni bugünden itibaren Hopa’da kuruyoruz” ifadelerini kullandı.

Hopa Gönüllüleri’ni birlikte kurma çağrısı yapan Cihan, “Bu çağrıyı Hopa’da yaşayan tüm gençlere tüm kadınlara tüm Hopalılara, bu çağrıyı Hopa’nın geleceğini düşünen herkese, bu çağrıyı Hopa için taşın altına elini koymak isteyen herkes için yapıyoruz. Gelin bambaşka bir Hopa için, Hopa Gönülleri’ni kuralım” şeklimde konuştu.

AK Parti’den istifa eden Yeniden Refah Partisi’ne gidiyor AK Parti’den istifa eden Yeniden Refah Partisi’ne gidiyor

“Hopa Gönüllüleri’ni Birlikte Kuralım”

Ali Eray ÇELİK