İlk olarak Arhavi ilçesinde Çanakkale Zaferi’nin kutlama programına katılan Bakan Faruk Çelik, ilçe esnaflarını ve sanayi kuruluşlarını gezerken esnaflarla sohbet etti. Bakan Çelik, öğleden sonra Hopa ilçesine geçerek burada Hopa Terminali ve çevresindeki esnafları ziyaret ederek bir süre sohbet etti. 

4-1

Bakan Çelik, Çanakkale Zafer Kutlama Programına Katıldı

AK Parti Milletvekili Bakan Faruk Çelik, Çanakkale Zafer Kutlama Programı çerçevesinde ilçedeki Atatürk Anıtına Çelenk koyma törenine katıldı. Bakan Çelik, ardından Cumhur ittifakının Belediye Başkan adayı Turgay Ataselim ile AK Parti ve MHP’li yöneticilerle birlikte seçim gezisi kapsamında Arhavi esnafını ziyaret etti. Burada esnaflarla bir araya gelen Çelik, 31 Mart seçimlerinde Arhavi’nin kaybedecek zamanı olmadığını belirterek esnaftan yerel seçimlerde Cumhur ittifakının Belediye Başkan adayı Turgay Ataselim’e destek istedi. Bakan Çelik, ayrıca esnafların dertlerini de dinleyerek sorunların çözümü için katkı sağlayacağını belirtti. 2-1

Bakan Çelik, Hopa’da Terminal Esnafı İle Bir Araya Geldi 
AK Parti Milletvekili Bakan Faruk Çelik, Hopa Terminal ve çevresindeki esnafları ziyaret etti. Cumhur ittifakı Belediye Başkan adayı Ati Utku Cihan ile AK Parti ve MHP’li yöneticiler ile birlikte Hopa Terminal esnafını ziyaret etti. Bakan Çelik, burada esnafların sorunlarını dinlerken 31 Mart yerel seçimlerinde Hopa ilçesinin tercihinin Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Ati Utku Cihan olması gerektiğini ifade ederek esnaftan destek istedi. 
Bakan Çelik’in yoğun seçim programının seçim gününe kadar süreceği öğrenildi.3-1

İlkokul Öğrencileri 23 Nisan'ı Balonlarla Yürüyerek Kutladı İlkokul Öğrencileri 23 Nisan'ı Balonlarla Yürüyerek Kutladı


Haber Merkezi

Editör: Haber Merkezi