3 Mart 2018 yılında faaliyete geçen Borçka Trabzonspor Futbol Okulu, Artvin’de Spor anlamında başarılara imza atmaya devam ederken futbol okulu kurucusu Osman Genç, ikinci futbol okulunu Bayburt’ta açarak büyük bir başarıya daha imza attı.

Osman Genç tarihi bir başarı elde ederek bugüne kadar Türkiye genelinde açılan Trabzonspor Futbol Okulları arasında en yüksek katılımın olduğu Bayburt Futbol Okulunu açmayı başararak 262 oyuncu ile sahaya indi.

Trabzonspor Borçka Futbol Okulu ile Borçka da başarılar elde eden ve sıkça transferleri ile adından söz ettiren Osman Genç, Bayburt ilinde de ilginin odağı olarak bölgede ki öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

Trabzonspor Bayburt Futbol Okulu ile yeni bir maceraya atılacak olan Osman Genç, Borçka da elde ettiği başarıları Bayburt ilinde de hedefliyor.

Genç, hedeflerinin Bayburt’ta milli takımlara yetenekli oyuncular çıkarmak olduğunu belirterek “Dünyamızın en değerli varlığıdır çocuk. Onların bir gülüşü, bir tebessümü dünyalara bedeldir; çocuklarımızın hayallerini süsleyebilmek, onların dünyalarına dokunabilmek ve onların penceresinden bakabilmek zor iştir biliyoruz. Ancak biz çocuklarımızın hayallerine dokunmakta ve onları hayallerine ulaştırmakta kararlıyız. Çocuklarımıza daha güzel yarınlar hazırlamak, daha güzel bir nesil yetiştirmek için çok çalışmamız gerektiği bilincindeyiz. Biz bu bilinçle yola çıktık ve geldiğimiz nokta da kocaman bir aile olmaya devam ediyoruz” dedi.

Türkiye üçüncüsü okçu Öykü Kutlar, hedefine milli takımı koydu Türkiye üçüncüsü okçu Öykü Kutlar, hedefine milli takımı koydu

Editör: AYŞE ÖZDER