Selda – Yıldıran Atacar çiftinin kızı İlayda Atacar ve Safiye – Ahmet Öztürk çiftinin oğlu Muhammet Ali Öztürk birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar.
Genç çift, düğün alanına alkışlar eşliğinde girerek ilk danslarını yaptı. Genç çifti, pistte ailesi, arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. 

düğün (3)
Şelale Düğün Salonunda gerçekleşen nikah töreninde İlayda Atacar ile Muhammet Ali Öztürk çiftinin mutluluklarına ortak olan Başkan Elçin; “Şimdiye kadar ben diyordunuz bundan sonra biz diyeceksiniz. Sevginin; sabır, sadakat, emek olduğunu hiç unutmayın ve ömrünüzün sonuna kadar birbirinize sımsıkı sarılın. Sizden dileğim Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine bağlı, bakabileceğiniz kadar çocuk yaparak Atatürk İlkelerine bağlı bir nesil yetiştirmenizdir. Bir ömür mutlu olun.” dedi.

düğün (1)
Çoruh Park düğün salonunda gerçekleşen nikah töreninde İlayda Atacar ve Muhammet Ali Özürk çiftinin mutluluklarına ortak olan Başkan Elçin; “Şimdiye kadar ben diyordunuz bundan sonra biz diyeceksiniz. Sevginin; sabır, sadakat, emek olduğunu hiç unutmayın ve ömrünüzün sonuna kadar birbirinize sımsıkı sarılın. Sizden dileğim Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine bağlı, bakabileceğiniz kadar çocuk yaparak Atatürk İlkelerine bağlı bir nesil yetiştirmenizdir. Bir ömür mutlu olun.” dedi.

Meyve sebzeyi şimdi almayan yarın daha pahalıya alacak Meyve sebzeyi şimdi almayan yarın daha pahalıya alacak

Başkan Elçin Nikah merasiminin ardından Artvin Belediyesi olarak evlenen çiftlere Cumhuriyet altını hediye edeceğiz vaadini de yerine getirerek genç çifte Cumhuriyet altını hediye etti.
Genç çiftler de mutluluklarına ortak olan Artvin Belediye Başkanı Elçin’e teşekkür etti.

Ayşe ÖZDER