Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kemalpaşa ilçe örgütü, partilileri bir araya getiren özel bir iftar yemeği programı düzenleyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Kemalpaşa Yemek (2)

İlçede bir işletmede yapılan ve parti içi dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlayan iftar yemeği geniş bir katılımla, sıcak ve dostane atmosferinde gerçekleştirildi.

Kemalpaşa Yemek (1)

Programda konuşma yapan SHP eski Genel Başkanı Murat Karayalçın, yerel örgütlerin güçlü olmasının genel merkezi de güçlendirdiğini kaydederek birlik ve dayanışma mesajı verdi.

Kemalpaşa Yemek (4)

CHP Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Erhan Yılmaz ise parti içi birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, "Bu iftar yemeği, hepimizin Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında bir ve bütün olduğumuzu hatırlatmak için bir fırsat. Farklı düşüncelerimiz, eleştirilerimiz olabilir, ancak bu, hepimizin aynı amaca hizmet ettiğimiz gerçeğini değiştirmez. Bizler Kemalpaşa’nın gelişimi için var gücümüzle çalışacağımızı biliyoruz. Parti içinde de birlik ve beraberliğimizi güçlendirdik. Seçimlere az bir süre kala bu birliğimizi iftar organizasyonu ile de pekiştirdik." dedi.

Kemalpaşa belediye başkanı belli oldu Kemalpaşa belediye başkanı belli oldu

Kemalpaşa Yemek (6)

Programa, SHP eski Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Erhan Yılmaz, Hopa Belediye Başkan adayı Utku Cihan, önceki dönem CHP İl Başkan adayı İsmet Başar, CHP İl Başkanı Orhan Atan, Kemalpaşa İlçe Başkanı Yoldaş Gümüşkaya, Hopa İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Hopa, Kemalpaşa İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları, Kemalpaşa önceki dönem Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu, ilçe eski Başkanı Taner Çakır’ın yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Kemalpaşa Yemek (3)

Editör: HİKMET BAŞAR