2022-2023 Yılı Çorum İli Basketbol Gençler A Erkek Yarı Final Müsabakaları için Çorum’a giden Kazım Karabekir Anadolu Lisesi Basketbol takımı Türkiye 17’ncisi oldu. Basketbol Takımını çalıştıran Basketbol Antrenörü Barış Keçeci bu süreç içinde çok çalıştıkları söyledi. Oyuncularına teşekkür

Keçeci, “Oyuncularım hayatlarına güzel anılar biriktirdi. Bu süreç içinde çok çalıştılar. İlçe, il sonra da Tunceli ve Çorum’da çok güzel maçlar çıkardılar ve Artvin’i çok iyi temsil ettiler.” şeklinde konuştu.

Keçeçi, öğrencilerinin azimle, hırsla çalıştıklarını ve asla pes etmediklerini belirterek “Küçük küçük umutlarla başladığımız bu yolu bugün tamamladık.Okul sporları Gençler A İlçe,il, bölge ve yarı finallerde okulumuz kazım Karabekir Anadolu lisesini ve ilimiz Artvini gururla temsil ettik ve Türkiye 17.si olarak bir sezonu sonuna geldik.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle azimle, hırsla çalışan asla pes etmeyen öğrencilerime ayrıca teşekkür edip spor kariyerlerinde başarılarının devamını diliyorum.

Fenerbahçe, şampiyonluk şansını kaybetti Fenerbahçe, şampiyonluk şansını kaybetti

KKAL Türkiye 17'ncisi oldu (2)

Keçeci, Bu organizasyonlar sayesinde öğrencilerin ileriki hayatlarında bir spor aktivitesine katılmış olmanın, bir kupa kaldırmanın, bir madalya almanın hatırasını ömür boyu yaşayacaklarını ve bu onlar için çok önemli olduğunu belirterek “Bu gibi organizasyonlar bir eğitimin bir parçası. Buradaki bütün öğrenciler sosyalleşerek kendilerine bir artı katıyorlar. Tunceli’de çocuklar farklı kültür ile tanıştı, oradaki hayatı bir nebze öğrendi. Sporda başarının yanında bunlarda çok önemli. Bundan dolayı öğrencilere çok büyük etkiye sahip olduğunu düşünüyorum ben. İleriki hayatlarında bir spor aktivesine katılmış olmanın, bir kupa kaldırmanın, bir madalya almanın hatırasını ömür boyu yaşayacaklar ve bu onlar için çok önemli. Hem kendi sosyallikleri için hem de kendi kişisel gelişimleri için kendilerine artı olarak yansıdığını düşünüyorum. Bu yüzden böyle organizasyonlar benim için değerli”  dedi.

Hikmet BAŞAR