Cumhur İttifakı Başkan adayı Mehmet Kocatepe, ziyareti sırasında tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramlarını kutlayarak onlara başarılar diledi.

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Mehmet Kocatepe, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık komplekslerinin çalışanlarına ve vatandaşlarımıza yönelik ziyaret gerçekleştirdi. Kocatepe, Diş hastanesi, Verem Savaş Derneği, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezimizi ziyaret ederek, hekimleri ve sağlık personelleri ile görüşerek çalışmalarından dolayı teşekkür ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.

Kocatepe’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret-2

Başkan Kocatepe ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada; “ Onlara kolaylıklar dileyerek, hastalarımıza acil şifalar temenni ettik. Unutmayın, sağlık her zaman önceliğimiz. Dünyanın en cefakar, vefakar çalışanlarından biri de sağlık çalışanlarımızdır. Sağlık çalışanlarımız, hep yanı başımızda her daim her koşulda imdadımıza yetişen, insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için gece-gündüz demeden çalışan fedakâr insanlardır. Her an yardıma koşan, dertlere derman, yaralara merhem olan doktorlarımız, hemşirelerimiz, ebelerimiz ve diğer sağlık personelimiz insanlığın gurur kaynağı, sağlığımızın sigortasıdır.

Ülkemiz özellikle son yıllarda tıp alanında çok ciddi mesafeler kat etmiştir. Doktor, hemşire ve bütün sağlık personelinin bu konuda gösterdiği gayret ve başarı Türk Milleti adına gurur verici bir gelişmedir. Son pandemi salgınında ülkemizin bu süreci atlatmasında en büyük pay sahibi sağlık alanında yapılan yatırımlar ve ülkemizdeki sağlık çalışanları olmuştur. Tıp alanında milletimizin tarihin çok eski çağlarından beri gelen başarılarının günümüzde de sürdüğünü görmekten mutluluk duyuyorum.

Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu

Kocatepe’den Sağlık Çalışanlarına Ziyaret-3

Bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı nesiller için ülkemizin her karış toprağında canla başla çalışan sağlıklı bir toplum temennisi ile gece gündüz demeden fedakârca sağlık hizmeti sunan, yaşamımızı emanet ettiğimiz başta ilimizdeki sağlık çalışanları olmak üzere tüm hekimlerimizin ve sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu bir hayat sürmelerini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Editör: Editör Masası