Güney Azerbaycan'dan Pedal Pedal Artvin'e Güney Azerbaycan'dan Pedal Pedal Artvin'e

Koliva Otel’in işletme sahibi Osman Büyük, basın mensuplarına yönelik düzenlenen kahvaltıda, gazetecilerin toplumdaki önemine ve yaptığı işlerin değerine vurgu yaptı. Büyük, “Sizler, halkın sesi ve gözüsünüz. Yaptığınız haberlerle halkı bilgilendiriyor ve doğruya yönlendiriyorsunuz. Sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Kahvaltı, Koliva Otel’in muhteşem manzaralı restoranında gerçekleşti. Basın mensupları, zengin kahvaltı menüsü eşliğinde hem keyifli anlar yaşadı hem de Artvin ve bölge hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Osman Büyük, kahvaltının amacının basın mensupları ile daha yakın ilişkiler kurmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak olduğunu belirtti.

Kahvaltıya, gundemartvin.com ve Artvin’de Haber Gazetesi'nin yöneticileri ve çalışanları, bu özel davete iştirak etti. Kahvaltı sırasında, gazeteciler Osman Büyük’e işletme hakkında sorular sorma ve otelcilik sektörü üzerine sohbet etme imkanı buldu.

Osman Büyük, Koliva Otel’in geleceğe yönelik planlarından da bahsetti. Otelin, Artvin turizmine katkı sağlamaya devam edeceğini ve çeşitli yeniliklerle misafirlerine daha iyi hizmet sunmayı hedeflediğini söyledi. Büyük, “Artvin’in güzelliklerini tanıtmak ve turizmi canlandırmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinlik sonunda, gazeteciler de Osman Büyük’e bu nazik davet için teşekkürlerini iletti. Koliva Otel’de gerçekleşen bu samimi buluşma, gazeteciler için unutulmaz bir anı olarak hafızalarda yer etti.

Kahvaltı etkinliği hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK