A Milli Takımın, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yarın Avusturya ile oynayacağı maçı için Murgul Belediyesi bünyesinde ilki gerçekleştirerek Murgul Kent Meydanında dev ekran kurarak halkı birlikte maç izlemeye davet etti.

Karadeniz Offroad Kupası Murgul’da Gerçekleşti Karadeniz Offroad Kupası Murgul’da Gerçekleşti

EURO 2024 F Grubu son maçında Çekya'yı 2-1 yenen milli takım, yarın Avusturya ile karşı karşıya gelecek. Milli takım, Avusturya ile çeyrek finale çıkmak için mücadele verecek.

Murgullular, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Avusturya ile oynayacağı maçın heyecanını dev ekranlardan takip edecek. 

Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım, “Çeyrek finale giden bu yolda tüm halkımızı bu heyecanı hep birlikte yaşamak için Kent Meydanına davet ediyor” dedi.

Ay-Yıldızlılar, Avusturya karşılaşmasına odaklanması ile birlikte yarın saat 22.00’da başlayacak olan karşılaşma TRT 1 ekranlarından naklen verilecek. 

Murgul Belediyesi de önemli maçta tek yürek olunması için Murgul Kent Meydanında dev ekran kurarak EURO 2024 heyecanını hep birlikte yaşamak için çağrıda bulundu.

Editör: AYŞE ÖZDER