CHP’nin yeni kalesi Hopa oldu CHP’nin yeni kalesi Hopa oldu

Artvin’de sadece Kemalpaşa’da belediye başkan adayı çıkaran SOL Parti, Artvin’in tüm ilçelerinde il genel meclis üyesi adayı çıkardı. Özgürlükçü, katılımcı, eşitlikçi, ranta karşı demokratik planlamacı ve halktan yana yerel yönetim için aday olduklarını söyleyen SOL Parti Artvin İl Genel Meclis Üyesi Adayları, www.gundemartvin.com İnternet Sitesine konuştu.

SOL Parti Artvin İl Genel Meclis Üyesi Adayı Dilan Şahinbaş, doğduğu, büyüdüğü ve uzun seneler kaldığı Artvin’in sorunlarını genç bir kadın olarak her zaman somut bir şekilde yaşayan ve bilen bir insan olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Yaşam alanlarımızı korumak adına derelerdeki HES’lere ve başta Cerattepe olmak üzere ilimizin doğasını talana karşı partimle beraber her zaman mücadele ettim. Laiklik için her zaman en ön saflardaydık.

Bağımsız gazetecilik yaparak bu halkın gerçeklerini, gençlerin, yoksulların, kadınların sesini her zaman kamuoyuna taşımaya çalıştım. Neşesi, kimliği ve tarihi yok edilmek istenen bu güzel şehrimizde mücadeleyi sizin de desteğiniz ile Artvin İl Genel Meclis Üyesi olarak devam etmek istiyorum.

Whatsapp Görsel 2024 03 22 Saat 13.33.56 70E6Fd12Sizi kişisel menfaat uğruna siyaseti ayaklar altına alanlara karşı mevkiye, makama tamah edenlere değil bu memleketi çıkarsız sevenlerin yanında çağırıyoruz. Özgürlükçü, katılımcı, eşitlikçi, ranta karşı demokratik planlamacı ve halktan yana yerel yönetim için oylar temiz siyasete, oylar inandığınız ve bildiğiniz değerlere, oylar SOL Parti’ye ve devrimcilere”

Doğanın talanına ve ranta karşı ‘dereler özgür aksın’ diyebilmek için, Artvin için alınan kararlarda şehrin öznesi olan gençlerinde söz sahibi olabilmesi için Artvin İl Genel Meclis Üyesi Adayı olduğunu belirten SOL Parti Artvin İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ahmet Ulaş Öztürk şu ifadeleri kullandı;

“Doğayı, insanlığı, yaşamı ve geleceği işgaliyle yok eden her türlü zorbalığa, zalimliğe karşı direnerek, doğayı ve yaşamı yeniden kazanacağız. Artvini bir maden çöplüğü olmaya mahkum etmeyeceğiz.

Whatsapp Görsel 2024 03 22 Saat 13.34.31 Ece49347

Demokratik, kamucu, eşitlikçi ve ekolojik bir kent için pusulada devrimciler var. Artvin İl Genel Meclisi’nde oylar devrimcilere, Oylar SOL Parti’ye.”

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü Öğrencisi SOL Parti Artvin İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ahmet Ulaş Öztürk. Artvin’de doğdum ve büyüdü. İlköğretimi ve ortaöğretimi Artvin’de tamamladı.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK