U 14 Liginde Şampiyonluğu Averajla Arhavi 08 Kulübüne kaptıran Artvin Spor Antrenörü Kani Kaynar ve öğrencileri U 15 Ligine çok iyi hazırlandıklarını ifade ederek U 14 liginde yaptıkları basit hataları yapmayarak şampiyonluğu göğüslemek istediğini belirtti.

Tamamı Çaykur Rize Spor Artvin Futbol Okulundan oluşan sporcuların çok başarılı süreçten geçtiğini belirten Antrenör Kani Kaynar Lige katılan diğer takımlara da başarılar diledi.

Lig maçlarının çocukların gelişimine çok etkili olduğunu söyleyen Kani Kaynar, "Sadece antrenman yapmak çocuğun üzerinde pek katkı sağlamıyor. Çünkü çocuk maç heyecanını yaşayıp o stresi üzerinden atmalı. O yüzden gelişim liginde yapılacak olan bütün yaş kategorilerine Artvin Çaykur Rize Spor Futbol Okulu ve Artvin Spor bünyesinde katılacağız. Bizlere desteklerini esirgemeyen Artvin Spor ve Yönetim Kuruluna da çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

AÇÜ Bilek Güreşi Takımı Şampiyona İçin Yola Çıktı AÇÜ Bilek Güreşi Takımı Şampiyona İçin Yola Çıktı

2 Mart Cumartesi günü saat 14.00'de ilk maçını U 14 Ligi şampiyonu grubun güçlü takımlarından Arhavi 08 kulübü ile oynayacak.
Ayşe ÖZDER

Editör: AYŞE ÖZDER