AK Parti Şavşat İlçe Başkanlığı binasında yapılan ziyarette, Şavşat Belediye Başkanı seçilen Durmuş Aydın’ı tebrik eden AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, seçim sonrası ilk ziyaretini yaptı.
31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Cumhur İttifakı’nın adayı olarak seçime giren Durmuş Aydın, 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisine devredilen Şavşat’ta, Cumhur İttifakı zaferi elde etti. 
Yüzde 50,31 oy oranı ve 1833 oyla Şavşat Belediye Başkanlığına seçilen Durmuş Aydın, “Şimdi hizmet zamanı” dedi.
Artvin Milletvekili Çelik, Aydın’ı tebrik ederek bu zaferi kazanmasında emeği olan tüm yol arkadaşlarına ve Şavşat halkına teşekkürlerini sundu. Şavşat’ın sorunlarını ve ihtiyaçlarını çözeceklerini ifade eden Çelik, Aydın’a başarılar diledi. 
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Şavşat Belediye Başkanlığını yeniden AK Parti kadrolarına emanet eden Şavşat halkına teşekkürlerini dile getirdi. Aydın’ın Şavşat projelerini gerçekleştirebilmesi adına yanında olacaklarını ifade eden Kışla, “Seçim dönemi boyunca fedakârlık göstererek çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, Cumhur İttifakı MHP İl ve İlçe Başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Cumhur İttifakı Şavşat Belediye Başkanı seçilen Aydın, seçimlerde kendisine oy veren tüm seçmenlerine teşekkür etti.  Kazananın Şavşat olduğunun altını çizen Aydın, “Bütün azmimizle en güzel hizmetleri Şavşat’ımız ve Şavşatlı hemşehrilerimiz için yapacağız.” şeklinde konuştu.  
Seçim sürecinin centilmence yaşandığını ve güzel geçtiğini ifade eden Aydın, “Beraber başardığımız Cumhur İttifakı partilerimize, ilçemize yakışır bir seçim olmasına katkıda bulunan diğer partilerimize, belediye başkan adaylarına tüm Şavşatlı hemşerilerime teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. 
Seçimlerin herkese hayırlı uğurlu olmasını dileyen Aydın, “Biz hep birlikte Şavşat’ız, Şavşatlıyız.” diye konuştu.

Chp İtiraz Etti Ak Partinin Oyu Arttı Chp İtiraz Etti Ak Partinin Oyu Arttı

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT