Borçka'nın gözde alışveriş noktalarından biri daha açılışını gerçekleştirdi. "Şengül Butik" adını taşıyan giyim mağazası, PTT Caddesi üzerinde kapılarını açarak müşterilerini ağırlamaya başladı. Açılış programına Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan başta olmak üzere, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Karagöz, Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Muhammet Özkurt, çevre esnafı ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

227 D7808 7360 4 C48 92 A1 3678 B7 A70593

Açılış töreninde konuşan Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, yeni iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek, "Borçka'mıza yeni bir işletme kazandırdığı için Şengül Butik'in sahibi Şengül Hanım'a teşekkür ediyoruz. İlçemizin ticari hayatına katkı sağlayacağına inandığımız bu işletmenin başarılı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Borçka HEM Sergisi Büyüledi Borçka HEM Sergisi Büyüledi

İşletme sahibi aynı zamanda Merkez Mahalle Muhtarı olan Şengül Turgay Mehroğlu katılım gösteren herkese teşekkür ederek açılış töreninde duygularını şu sözlerle ifade etti: "Değerli Borçka halkı ve misafirlerimiz, bugün burada Şengül Butik'in açılışını gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyum. Uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığımız bu projenin sonunda buradayız ve sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz. Amacımız, şık ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak onların memnuniyetini sağlamak ve Borçka'nın alışveriş deneyimine katkıda bulunmaktır. Bu süreçte bize destek olan tüm dostlarımıza ve katılım gösteren değerli konuklarımıza teşekkür ederim. Şengül Butik olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Hepinizi mağazamıza bekliyoruz, keyifli alışverişler dilerim." İfadelerini kullandı

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti.

Editör: AYŞE ÖZDER