Kulüp Başkanı Lütfü Kolçak, 1 Ekim Pazar günü Tarsus İdman Yurdu Spor ile iç sahada oynanacak olan maç için Artvin’in desteğini istedi. 

Başkan Lütfü Kolçak, Artvin Hopaspor Kulübü’nün, Artvin’i temsilen profesyonel ‘tek takım’ olduğunu ifade etti. 

Kolçak, Yönetim Kurulu olarak bütün amaçlarının takımı sonsuza kadar desteklemek olduğunu belirtti. Verilecek olan desteğin, Artvin Hopaspor Kulübü adına büyük bir motivasyon kaynağı sağlayacağının altını çizdi.

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu toplu sonuçları Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turu toplu sonuçları

Kulüp Başkanı Lütfü Kolçak, şunları söyledi:

“Artvin Hopaspor Yönetim Kurulu olarak 1 Ekim Pazar günü, Hopa Şehir Stadı’nda, Tarsus İdman Yurdu Spor ile oynanacak olan maçımıza; Artvin Valimizi, Artvin Milletvekillerimizi, Artvin’deki tüm Belediye Başkanlarımızı, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan herkesi, tüm STK’larımızı ve tüm Artvinli vatandaşlarımızı davet ediyoruz” 

Artvin Hopaspor Kulübü’nün kent için büyük bir spor zinciri oluşturacağını ifade eden Kolçak, “Tribünlerde siz kıymetli katılımcılarımızı gören sporcularımızın sizlerden güç alacaklarına eminim. Bu doğrultuda bizlere güç verecek olan desteklerini esirgememenizi diler ve bizleri Tarsus İdman Yurdu Spor ile iç sahada oynayacağımız maçta yalnız bırakmayacak olan herkese şimdiden teşekkür ederim”dedi.

Hikmet BAŞAR