Futbol, Hentbol ve voleybol branşlarında Artvin’i temsil eden spor kulüpleri bu hafta sonu sahaya galibiyet için çıkacak. Takımlar 27-28 Ocak tarihlerinde müsabakalara Artvin’i en güzel şekilde temsil edecek.

FUTBOLDA BU HAFTA

TFF 3. Lig 1. Grup’ta yer alan Artvin Hopaspor ligin ikinci yarısı başlaması ile birlikte uzun aradan sonra ligin 15’nci haftasında Küçükçekmece Sinopspor Kulübü karşısında mağlubiyet aldı. Artvin Hopaspor bu hafta sonu müsabakası yok.  Artvin Hopaspor 4 Şubat Pazar günü  kendi evinde Arguvan Belediyespor’u ağırlayacak.

Artvin 1. Amatör Ligi’nin 11’ncı hafta müsabakaları bu hafta sonu oynanacak. Artvin 1. Amatör Ligi’nde 11’ncı haftasında 28 Ocak Pazar günü saat 12.00’de Artvin İskebe Şehir Stadı’nda Yeşil Artvinspor Kulübü, Artvin Kemalpaşa ile karşılaşacak. Yeşil Artvinspor, Artvin Kemalpaşaspor’u yenmesi halinde şampiyon olacak.

Haftanın diğer karşılaşması ise 21 Ocak Pazar günü saat 12.00’de Hopa İlçe Stadı’nda Hopa Eğitim Spor, Murgul Belediyespor’u ağırlayacak.

Muratlı Hudutspor ile Artvin Çoruhspor ligten çekildikleri için Ardanuçspor ile Şavşat Gençlikspor hükmen galip sayılacak.

HENTBOLDA BU HAFTA

Muay Thai Sporcusu Türkiye İkincisi Oldu Muay Thai Sporcusu Türkiye İkincisi Oldu

Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar 1. Lig B Grubu’nda yer alan Artvin 7 Martspor Kulübü Kadın Hentbol Takımımın bu hafta maçı yok. Yeşil Melekler, Siirt İl Özel İdare oynanması gereken müsabaka iptal etti.

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler 2. Lig E Grubu’nda yer alan Hopa Gençlik Spor Erkek Hentbol Takımı, Erzurum deplasmanına gidecek. Hopa Gençlik Spor Erkek Hentbol Takımı bu hafta bay geçiyor. Hopa Gençlik Spor Erkek Takımı, ligin 9’uncu haftasında 3 Şubat Pazar günü saat 15.00’de Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile oynayacak.

VOLEYBOLDA BU HAFTA

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig 14. Grubu’nda yer alan Artvinspor Kulübü, kendi evinde uzun zamandır hasret kaldığı galibiyete kavuştu. Artvinli Sultanlar, ligin 16’ıncı haftasında 28 Ocak Pazar günü saat 13.00’de Çarşamba’da Çarşamba Gençlik ve Spor Kadın Voleybol Takımı ile oynayacak.