Hopa Kazım Koyuncu Sanat Sahnesi’nde 1 Mayıs çoksusu yaşandı. Gerçekleşen konser de Suavi konseri öncesi Borçka Belediyesi Kadın Korosu sahne aldı. Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan da kadın korosuna bağlamasıyla eşlik etti.

Borçka Belediyesi Kadın Korosu’nun güzel sahnesinin ardından Suavi şarkılarıyla bütün katılımcılara unutulmaz anlar yaşatırken, herkesin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı.

Whatsapp Görsel 2024 05 02 Saat 11.56.32 69E4F5E4Suavi’nin şarkılarına yüzlerce insan birlikte eşlik etti. Usta sanatçı, konseri sırasında Hopalı sanatçı Kazım Koyuncu’yu ve birçok aydın insanı anarak şarkılarını onlara armağan etti.

Usta öğretici Derya Temel kendisinin hazırladığı örgü bebeği hediyeyi Hopa Belediyesi adına Suavi’ye takdim etti. Usta öğretici Derya Temel, “Bu el emeği göz nuru bebeği bütün Hopalı emekçi kadınlar adına hediye etmek istiyorum” dedi.

Whatsapp Görsel 2024 05 02 Saat 11.56.32 3412187FSuavi aldığı hediyeyi çok beğendiği belirterek “Hayatımda aldığım en güzel hediyelerden birini alıyorum Hopa’da. Gel de şimdi fahri üye olma. Hopalı emekçi kadınlar adına, çok teşekkür ediyorum. Elinde mikrofon bile var, gerçekten çok güzel, çok mutlu oldum” ifadelerini kullandı. Hopa Belediye Başkanı Utku Cihan ise sahneye çıkarak usta sanatçı Suavi’ye teşekkürlerini iletti.

Hopa Belediyesi tarafından etkinlik sonrası yayınlanan teşekkür mesajında; “1 Mayıs tertip komitesiyle birlikte düzenlediğimiz Emek ve Dayanışma Günü konserimize katılan Borçka Belediyesi Kadın Korosu’na, bağlamasıyla sesimize ses katan Borçka Belediye Başkanımız Ercan Orhan’a, bizlere unutulmaz anlar yaşatan Suavi’ye ve tüm Hopa halkına çok teşekkürler” ifadelerine yer verildi.

Hopa belediyesi sokak hayvanlarını kısırlaştırmaya başladı Hopa belediyesi sokak hayvanlarını kısırlaştırmaya başladı

Whatsapp Görsel 2024 05 02 Saat 11.56.33 4E2D6B61

Editör: ALİ ERAY ÇELİK