Yaklaşık 19 gün süren turnuvaya Borçka, Arhavi, Kemalpaşa ve Hopa’dan da katılan takımlarla birlikte 16 altı voleybol takımı katıldı. 
Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamaları nedeniyle düzenlenen turnuvanın tüm gelirleri SMA hastası Aytun Bebeğimize bağışlandı. Hopa Gençlik ve Spor Müdürlüğünün koordinesinde takımlardan alınan tüm gelirler, Turnuva komitesi tarafından banka havalesi ile yerine ulaştırıldı.

Boksör kardeşler ringlerde başarı için birlikte çalışıyor Boksör kardeşler ringlerde başarı için birlikte çalışıyor

Turnuvanın galibi ‘Cumalepe Spor’  (2)
Kıyasıya mücadele sonucunda finale Meşeket ve Cumalepe Spor adını yazdırdı. Maçın Hakemleri Deniz Dağıstanlı, Levent Yazıcı, Göker Altıntaş, ve Cihat Yıldırım yönetti. İlk Seti Meşeket Spor Aldı. İkinci Seti ve son iki seti de Cumalepe  Spor kazanınca turnuvanın galibi Cumalepe Spor Oldu.  Üçüncülüğü Hopa Yavuz Selim Spor, Dördüncülüğü de Motkiyalap Spor (neden Konuşuyorsun) aldı.

Turnuvanın galibi ‘Cumalepe Spor’  (4)
Maç sonrası ödülleri veren Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk yaptığı konuşmada; Sporun önemini anlattı. Cumhuriyetimizin 100. Yılında birlik ve beraberliğin güzel bir örneği olan Turnuvaya katılan Takımları tebrik etti. Katılan takımların hepsinin Turnuvanın şampiyonu olduğunu söyledi.  Bu turnuvada her takım birincidir diyerek, tüm sporculara, Hakemlere, Gençlik ve Spor Müdürlüğü çalışanlarına ve Seyretmeye gelen Voleybol Severlere teşekkür etti.
Haber Merkezi

Turnuvanın galibi ‘Cumalepe Spor’  (3)