Vali Cengiz Ünsal, “Ülkemizin bugünkü ekonomik gücüne sahip olmasında emekleri bulunan, alın terleriyle gece gündüz demeden kamuda ve özel sektörde çalışan tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum” dedi.

Artvin Valisi Cengiz Ünsal "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" dolayısıyla yayınladı mesajda şu ifadelere yer verdi “Ülkemizin gelişmesi için alın teriyle helal kazancının arayışında olan milyonlarca işçimizin günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Ülkemizin kalkınmasında en büyük güç, fedakârca çalışan emekçilerimizin varlığı ve onların döktüğü kutsal alın terleridir. Yeni umutlarla geleceğimizi inşa etmek için her gün bir öncekinden daha verimli, daha azimli çalışmak medeniyetimizin bir parçasıdır. Birlik ve beraberlikle verilen emeği toplumun hizmetine sunmak ise bir ülkenin en değerli sermayesidir. Ülke ekonomisine katkı anlayışıyla milletimizin geleceği, geleneklerimizin ve sorumluluklarımızın devamı için çalışmak, üretmek ve topluma sunma noktasında en büyük rolü üstlenenler işçi ve emekçi kardeşlerimizdir.

İlimizin ve ülkemizin gelişmesinde kalkınma hamlelerine emekleri ve alın terleriyle büyük katkı sağlayan, özverili çalışmalarıyla üretimin en önemli unsuru olan işçilerimiz, ülkemizin barış, huzur ve refah ortamına erişmesine önemli katkı sağlamaktadırlar. Emeğin, alın terinin kutsallığını yansıtan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün çalışma barışını güçlendirmesini, toplumumuzda dostluk ve dayanışmayı arttırmasını, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; ülkemizin bugünkü ekonomik gücüne sahip olmasında emekleri bulunan, alın terleriyle gece gündüz demeden kamuda ve özel sektörde çalışan tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.”

“Cerattepe’deki Faaliyetlerin Durdurulması Gerekir” “Cerattepe’deki Faaliyetlerin Durdurulması Gerekir”

Artvin Valiliği 

Editör: Editör Masası