Yılmaz, “Sizlerin talepleri, bizim önceliğimizdir. Mahallemizin sorunlarını birlikte çözelim.” dedi.

Muhtarlığı süresince yaptıklarından bahseden Yılmaz, “Dere ıslahı bitirilmesi sağlandı. 2 adet yay geçiş köprüsü yapımını sağladık. Aksu Mah. tarihi köprü geçişini tek yön yaptık. Cami tadilatı ve çevre düzenlemesi yapıldı. Şadırvanın yeniden yapımı sağlandı. Cami ve mahalle tuvaletlerini yeniledik. Köy suyunu mahallemize getirdik. Mahallemizin ışıklandırılması bitirildi. Muhtarlığımıza ait sosyal medya platformu kurduk. İlk defa sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlendi. İhtiyaç sahiplerini gözettik. Şener Özbayraklı Caddesi asfaltlama çalışması yapıldı. Mahallemizde kuran kursu ve dikiş nakış kursu açılmasını sağladık.” şeklinde konuştu.

Hollanda’da 23 Nisan Coşkusu Hollanda’da 23 Nisan Coşkusu

Mahallesine yeniden hizmet etmek üzere adaylığını açıklayan Yılmaz, yapacakları ile ilgili şunları şöyledi:

“Aksu mahallesi köylere çıkış yolu en kısa sürede yapılacaktır. Müsait yerlere kamelya ve bank yapılacak. Şehit Muhammed Aydemir Caddesi ve Şehit Ramazan Köse Caddesi yaya köprüsü yapılacak. Yaya köprüleri ışıklandırılacak. Uygun yerlere çocuk oyun parkları yapılacak. Muhtarlık binası ve çocuklar için kütüphane yapılacak. Mahallemizde başlattığımız eski yılbaşı etkinliklerini daha da çeşitlendireceğiz.”

“Daha deneyimli kadroyla şimdi tecrübe vakti” diyen Yılmaz, azalarını paylaştı: “Yener Özçelik, İsmail Mübin Öztürk, Erkan Özdemir, Cevat Kaba, İshak Alpaydın, Şaban Solmaz, Ali Dikici, Şuayip Şentürk.”  

Ayşe ÖZDER

Editör: AYŞE ÖZDER