31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Belediye Başkanlarının yanı sıra merkez ve köy muhtarlığına aday olanlarda çalışmalarına başladı.

Seçim atmosferinin devam ettiği Artvin’de muhtar adayları da seçmenlerine ulaşarak yapılacak projeler hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.

Hopa’ya bağlı olan Çavuşlu Köyünde mevcut muhtar İrfan Kibar, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Mevcut Muhtarın yanı sıra köyde iki muhtar adayının da olduğundan bahseden Kibar, “Köye şayet bir çalışma için geliyorsa gelsinler” diyerek seçimlerde başarılar diledi.

Bir dönem boyunca köye hizmet ettiğini ve bu hizmetlerin tamamlanması için tekrardan aday olduğundan bahseden Kibar, yarım kalan projeleri hakkında şu sözleri dile getirdi “Köylülerimiz ile iyi veya kötü günlerimiz oldu eksiklerimiz olabilir bunları da tamamlamak için bu yola devam etmeye çalışıyorum. Yaptığımız işlerde yarım kalan işlerde var onları da tamamlamaya çalışıyorum. Şuan acilen mezarlık yolumuz birde su projemiz var. Devlet tarafından projenin ihalesi çıktı artık Koyuncular mevkiinden gelen su boruları meydanda onları tamamlamaya çalışıyoruz.”

Çavuşlu köyünde 1.700’e yakın seçmen kaydı bulunduğunu fakat 310 tanesinin belediye seçimleri nedeni ile kayıtlarını merkeze indirdiğini söyleyen Kibar, son olarak “Hizmet işi bizim işimiz. Hizmete talibiz” diye konuştu.

"Teşekkür Çiçekleri Yerine Spora Destek Olun" "Teşekkür Çiçekleri Yerine Spora Destek Olun"

Ayla ALKAN

Editör: AYLA ALKAN