Borçka Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Memiş Türk, yaz spor okulu kayıtlarının başladığını belirterek branşlar hakkında bilgi verdi.

İlçedeki çocukların sporu tanıması ve sportif faaliyetlerini geliştirmesi, yaz aylarını boş geçirmemesi amacıyla açılan yaz spor okulları kayıtları başladı. 
Borçka’da ikamet eden çocukların ve gençlerin yaz aylarını verimli geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen yaz spor okullarına kayıtları 17 Haziran itibariyle başladı.
Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen spor okullarında güreş, basketbol, futbol, tenis, yüzme ve voleybol branşında eğitimlerin verilmesiyle birlikte çocuklar ve gençler yeteneklerini keşfetme imkanı bulacak.

Formula 1'de Heyecan Macaristan'da Devam Edecek Formula 1'de Heyecan Macaristan'da Devam Edecek

Borçka Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Memiş Türk, açılan kursların saatlerini talepler doğrultusunda belirleyeceklerini söyleyerek gençleri ve çocukları yaz spor okulunda verilecek eğitimlere davet etti.

E-devlet üzerinden kayıtların alındığını aktaran Türk, spor bilgi sistemine giriş yaparak başvurular kısmından kayıtların yapıldığını söyledi.

Editör: AYŞE ÖZDER