“Her Daim Hizmete Hazırız" “Her Daim Hizmete Hazırız"

Aday tanıtım programlarında Cumhur İttifakı belediyelerinin yapacağı hizmetleri anlatan Milletvekili Çelik, diğer partilerin belediye başkan adaylarına seslendi. 
Cumhur İttifakı olarak çok daha güzel hizmetler yapacaklarını ifade eden Çelik, “Sen de aynısını yapıyorsan ben bütün millete “Bu arkadaşa oy verin” diyeceğim ama yapamayacaksan yazık etmeyin, zaman kaybetmeyelim.” dedi.
Yaklaşık 6 ayda gerçekleştirdikleri hizmetleri anlatan Çelik, “Kısa zamanda bunları yapan 5 senede daha ne hizmetler yapar bir düşünün” diye konuştu.
Artvin’in hizmete ihtiyacının olduğunu ve en iyi hizmeti Cumhur İttifakı’nın vereceğini kaydeden Çelik, bir üstünlük meselesi olmadığını, tecrübe meselesi olduğunu aktararak bunun bir partizanlık olmadığını da ifade etti.
Cumhur İttifakı olarak ilde ve ilçelerde ihtiyaç duyulan hizmetleri vatandaşların alması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapmak için hazır olduklarını sözlerine ekledi. 
Çelik, konuşmasının devamında şunları kaydetti:
“Biz Cumhur İttifakıyız. Cumhur İttifakı olarak çıkmışız diyoruz ki; “Biz çok daha güzel hizmet yapacağız.” Bunu söylemek bizim hakkımız değil mi? Sen de söyleyebiliyorsan sen de çık. Gel yan yana konuşalım. Sen de aynısını yapıyorsan ben bütün millete “Bu arkadaşa oy verin” diyeceğim ama yapamayacaksan yazık etmeyin, zaman kaybetmeyelim. 5 sene ne demek biliyor musunuz? Yaklaşık 6 ayda olanları anlattım. 5 senede bir sürü hizmet gerçekleşecek.”

Editör: AYŞE ÖZDER