Artvin 7 Mart Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı, 2023-2024 Sezonu Türkiye Kadınlar Hentbol 1. Ligi müsabakaları öncesi çalışmalarını sürdürüyor. Bu sene süper lige çıkmak isteyen Yeşil Melekler, deneyimli mevcut kadrosunu koruyarak takımı güçlendirdi. Yeşil Melekler ligin ilk maçını 15 Ekim Pazar günü Yozgat Aile ve Sosyal POL GSK ile Artvin Çoruh Üniversitesi 15 Temmuz Spor Salonu’nda yapacak.

Yeşil Melekler sezon öncesi çalışmaları kapsamında Hopa Kapalı Spor Salonu’nda Ortahisar Belediyesi Spor Kulübü ile hazırlık maçı yaptı. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Artvin 7 Mart Spor Kulübü Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Murat Ülker, “Hopa ilçemizde Ortahisar Belediye takımı ile yapmış olduğumuz hazırlık maçında da grubumuzun güçlü rakibine karşı iyi mücadele eden sporcularımın bu haftaya oynayacağımız Yozgat maçına hazır olduğunu görme şansımız oldu. Ortahisar Belediye yöneticilerine ve değerli antrenör arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Avrupa'da kayıpsız devam ediyor Avrupa'da kayıpsız devam ediyor

Artvin 7 Mart Spor Kulübü (2)

Artvin Hopaspor’a desteklerinden ötürü teşekkür eden Ülker, “İlimizi Spor anlamında başarı ile temsil eden Hopaspor’umuz ve değerli Kulüp Başkanı sayın Lütfü Kolçak ve yönetim kuruluna takımımıza göstermiş oldukları ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Ali Eray ÇELİK