Sarp Sınır Kapısı’nda bayram yoğunluğu Sarp Sınır Kapısı’nda bayram yoğunluğu

Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa Belediye Başkan adayı Erhan Yılmaz, kentteki bir işletmede düzenlediği kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya gelerek soruları yanıtladı.

Projelerinden ve Kemalpaşa’nın sorunlarından bahseden Yılmaz, Kemalpaşa’nın en büyük partisi olduklarını ve seçimi kazanacaklarından emin olduklarını söyledi.

Yılmaz: Kemalpaşa’yı yine kazanacağız2

Artvin’de CHP’nin lokomotif partisi olduklarına vurgu yapan, Yılmaz, diğer parti adaylarının olumsuz söylemlerine kulak asmadıklarını ve çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Projeleri ile ilçede fark yaratacaklarını belirten Yılmaz, “Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa’nınEn partisi ve Artvin’e lokomotif partisiyiz. Kemalpaşa, Artvin’in en büyük ilçesidir diyoruz. Niye diyorum, birincisi isminden dolayı diyorum Kemalpaşa’yız biz her anlamda Kemalpaşalıyız. İkincisi bütün seçimlerde oy oranı olarak en üstte yüzde 69 aldık en son seçimde en büyük partisiyiz biz. Şimdi tabiki rakiplerimizin yaptığı bazı çirkin şeyler de var ama biz kendi işimize bakıyoruz. Biz kendi çalışmamızı yapıyoruz. Projelerimiz hazır, onunla ilgili çalışmalarımızı yapıyoruz. Diğer partilerle çok fazla uğraşmıyoruz. Hepsi zaten bizim arkadaşlarımız, dostlarımız onlarla görüşüyoruz. Hiçbir sıkıntımız yok, o konulara girmiyoruz. Yani biz kendi işimizle uğraşıyoruz ve kazanacağımıza eminiz.” dedi.

Yılmaz: Kemalpaşa’yı yine kazanacağız3

Kemalpaşa’nın önemli turizm noktalarından olma potansiyeli olan ancak şuan atıl durumda bulunan Makrial Kilisesi’nin etrafının düzenlemesini de yapıp turizme kazandırmayı hedeflediklerini belirten Yılmaz, “İstanbul Belediyesi’nden turizmle ilgili arkadaşlarımız geldiler incelemelerimizi falan yaptık. Orada şöyle bir sıkıntımız var, orası Vakıflar Genel Müdürlüğü’nden bize devredilmesi gerekiyor. Devredildiği takdirde biz orada gerekli düzenlemeleri yapıp konserler yapacağız, insanlarımızla, STK’larla, vatandaşlarımızla orada toplanacağız değişik etkinlikler yapacağız. Oranın bize tahsisini sağlarsak orada güzel projelerimiz var.” diye konuştu.

Editör: HİKMET BAŞAR