Artvin Çoruh Üniversitesi Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen toplantında AK Parti’nin merkez ve ilçelerdeki adaylar tek tek tanıtılıyor.

Toplantıya Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, AK Parti İl Başkanı Fatih tahtalı, MHP İl Başkanı Serdar Kılınç ve AK Parti teşkilatları katıldı.

Burada konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı yaptığı konuşmada, “31 Mart 2024 Cumhur İttifakının bayram günü olacak. Bu uğurda canla başla çalışıyoruz. Adaylarımız Cumhurbaşkanımızın onayıyla ilan edildi. Mahalli idareler seçimlerinin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.

Artvin'de il belediye başkanlığında karar verilen Cumhur ittifakının belediye başkanını yola çıkardık. Bu birlikteliği birlikte yapabiliriz dedik. MHP İl Başkanı Serdar Kılınç’a teşekkür ederim. MHP teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Düşman çatlatan bir birlikteliği sağlamış bulunuyoruz. 31 Mart’ta sandık sonucunda bunu kutlayacağız. Bu çalışmaları sizlerle yapacağız. Bu başarıya teşkilatlarımız odaklanmazsa sadece doğru aday belirlemeyle başarılı çıkamayız teşkilatlar bu işin omurgasıdır. Her bir ferdimiz seçim gününe kadar yağacağımız çalışmayla bir oyu dahi zayi etmeden sonuçlandıracağız. Tempomuzu düşürmeden, rehavete kapılmadan alabileceğimiz maksimum oy hedefine odaklanacağız. Biz sefere çıktık zafer Allah’ındır. Bizim bu seçimleri kazanmamız lazım yakın zamanda acıya boğan Doğukan İslamoğlu’nu trafik kazasında kaybettik. Dün akşam Doğukan kardeşimin eşi burada bayrak asıyordu. O eşinin inandığı yolda uğrunda can verdiği yolda eşinin bayrak asması çok anlamlıydı” dedi.

AK Parti Artvin Belediye Başkan Adaylarının isimleri şu şekilde:

Artvin Merkez: Mehmet Kocatepe

Arhavi: Turgay Ataselim

“Dere Mahallesi’nin sorunlarını çözeceğim” “Dere Mahallesi’nin sorunlarını çözeceğim”

Ardanuç: Emrah Yılmaz

Borçka: Ahmet Erdem

Hopa: Ati Utku Cihan

Kemalpaşa: Harun Altınsoy

Murgul: Hasan Çavuş

Şavşat: Durmuş Aydın

Yusufeli: Mustafa Demirkıran

Hikmet BAŞAR