Hopa Merkez Camii Meydanında açılan seçim koordinasyon merkezi açılışında konuşan AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik, Artvin’e hizmet getirmeye devam edeceklerini belirterek yeni hizmet müjdeleri verdi.
Çelik, tır sorunundan Hopa’yı kurtaracaklarını ifade ederek, yapacakları dolgu alanı ile bu problemi kaldıracaklarını aktardı.
 “Tır rezaletinden Hopa’yı kurtaracağız”
Siyasetin iddia işi olduğunu kaydeden Çelik, Hopa’nın meydanında haykırdı: “En büyük hizmeti biz yapacağız!” dedi.
Çelik, konuşmasının devamında,“Bütün Hopalılara söylüyorum! Koltuk derdi olmayanlar, hesabı kitabı olmayanlar mı yoksa kendi içinde sorunlarını çözemeyen siyasi anlayışlar mı Hopa’ya hizmet eder diye elinizi vicdanınıza koyacaksınız ve değerlendirmeler yapacaksınız. Dönem politika dönemi değil, particilik dönemi değil. Onu 2028’de yapalım. 2028’de kim Cumhurbaşkanı olacaksa onunla ilgili konuşalım. Şimdi Hopa en iyi hizmeti en kestirme yoldan nasıl alır diye bakın.
Biz kısa zaman içerisinde köylerde ne yapacağımızı gösterdik. Bu tır rezaletine son vereceğiz. Bu rezalete son vermenin yolu 100 Bin metrekare sizlerle istişare edeceğiz. Nerede dolgu alanı yapılacaksa hızlı bir şekilde Ankara’da gerekli çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu dolgu alanını gerçekleştirip tır rezaletinden Hopa’yı kurtaracağız. ” ifadelerini kullandı.

Hopa Belediyesi’nde Yeni Dönem İlk Meclis Toplantısı Hopa Belediyesi’nde Yeni Dönem İlk Meclis Toplantısı

Seçim Ofisi 2
“Güzel Hopa’m az kaldı, geliyoruz”
Hopa Belediye Başkan Adayı Ati Utku Cihan, burada yaptığı konuşmasında vatandaşlara seslendi. Şehri daha iyi bir yer haline getirmek, vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak ve gelecek nesillere daha güzel bir miras bırakmak istediğini ifade etti.
Cihan, “Derdimiz Hopa, sevdamız Hopa diye çıktığımız bu hizmet yarışında emin adımlarla 31 Mart’a doğru yürüyoruz. Bu şehirde doğdum, bu şehrin her bir köşesini, her bir sokağını, her bir insanı kucaklayarak sevdim. Bu şehir benim için sadece bir coğrafya değil. Aynı zamanda bir aile, bir topluluk, bir kültür mirasıdır.” dedi.
“Hep birlikte güzel bir Hopa inşa edebiliriz”
Bu seçimin sadece kendisinin seçimi olmadığını, herkesin seçimi olduğunu ifade eden Cihan, “Öncelikli hedefimiz şehrimizi çağdaş, sürdürülebilir ve adil bir şekilde yönetmek. Bu görevi yerine getirirken her zaman sizin ihtiyaçlarınızı, beklentilerinizi ve önerilerinizi dikkate alacağım. Sosyo, kültürel etkinliklere önem vereceğiz. Ayrıca, eğitim, turizm ve istihdam gibi temel konularda projeler geliştirerek şehrimizi daha yaşanabilir hale getireceğiz. Merhum belediye başkanımız Sayın Nedim Cihan’ın Hopa’mıza kattığı hizmetleri hepimiz biliyoruz. Bizler de ondan devralacağımız bu bayrağı 1 Nisan’dan sonra daha yukarılara taşımak için hiç zaman kaybetmeden sokağa ineceğiz. 
Unutmayalım ki biz birlikte güçlüyüz. İnancım odur ki bir araya geldiğimizde el birliğiyle çok daha büyük başarılara imza atacağız. O yolda beni ve ekibimi yalnız bırakmayarak desteklerinizi bekliyoruz. Kıymetli Hopalı hemşerilerim gördük ki özlem ve hasretle bekleniyoruz.” diye konuştu. 

Ayşe ÖZDER

Seçim Ofisi 2.Jpg 3

Editör: AYŞE ÖZDER