Keşif Gezisi Yapıldı Keşif Gezisi Yapıldı

Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi tarafından anneler gününe özel Anne- Çocuk Etkinliği yapıldı.
Gençlik Merkezi’nde, Anneler Günü etkinliği kapsamında minik yürekler Seramik Atölyesinde buluştu.
Etkinlikte Seramik Eğitmeni Fatma Altay, çocuklara ve annelerine belirli teknikler öğreterek çeşitli ürünler ortaya çıkarttı.
Çocuklara ve annelerine eğlenceli bir deneyim fırsatı sunduklarını kaydeden Seramik Eğitmeni Altay, sucuklama tekniğiyle birlikte bir obje oluşturduklarını ifade etti. 
Düzenlenen etkinlikte annelere özel hatıra kalacak ürünler ortaya çıkarttıklarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Altay, tüm annelerin anneler günü kutladı. 
Dünyanın en kıymetli olgusunun ‘anne’ olduğunu belirten Altay, “Anneler günü kapsamında bugün Seramik Atölyesinde Anne - çocuk etkinliğini gerçekleştirdik. Bizi her haliyle seven, koruyan kollayan, bütün duyguları aynı anda yaşatan, güven duygusunu sonsuza kadar hissettiren, dünyanın en kıymetli olgusu ‘anne’dir. Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun.” dedi.
Etkinlik kapsamında çocuklarla birlikte çeşitli oyunlar oynandı.
Etkinliğe; Gençlik Hizmetleri Müdürü Hayati Güneri, Şube Müdürü Tülay Yılmaz Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Tuba Eroğlu katıldı. 

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT