Nazım Hikmet Şiirler ve Türkülerle Anıldı Nazım Hikmet Şiirler ve Türkülerle Anıldı

Kemalpaşa Belediyesi, belediyenin kurumsal işleyişinin güçlendirilmesi için araç takip sistemi uygulaması başlattı. Kemalpaşa Belediyesi harita üzerinde sahada faaliyet yürüten araçların izlenmesi için "araç takip sistemi" kurdu.
Gerçekleşen araç takip sistemi ile birlikte , 7 gün 24 saat araçların işe başlama ve bitirme zamanlarının takibi yapılabiliyor. İş dışı seyahatlerin engellenmesini sağlayacak olan uygulamanın belediyenin kurumsal işleyişinin güçlendirilmesi hedefleniyor. 
Araç takip sistemi ile birlikte araçlar ve sürücüler üzerindeki denetim artırılacak, araçların çalınması veya kaybolması halinde kolaylıkla bulunmaları sağlanacak. Kurulan sistemle, iş araçlarının seyrettikleri güzergahlar, hız durumları, araçların nasıl kullanıldığıyla ilgili anlık olarak Belediyedeki bilgi işlem merkezine uyarı gönderilerek bilgi aktarılacak.
Uygulamaya geçilen sistem hakkında bilgi veren Kemalpaşa Belediye Başkanı Erhan Yılmaz, Kemalpaşa Belediyesini kurumsal bir noktaya taşımak istediklerini belirterek “Bugün belediyemizde yeni bir uygulamaya daha başladık. Artık araçlarımızda takip sistemi bulunuyor ve bugün itibariyle sistemimiz aktif durumda. Bu uygulamamız ile araçlarımızın güvenliğini güçlendirmiş durumdayız. Ayrıca bu yeni uygulamamızı belediyemizin kurumsal işleyişini güçlendirme noktasında önemli bir adım olarak görüyoruz. Yaklaşık bir ay önce de belediye personeli için işe giriş çıkış uygulamasını aktif hale getirmiştik. Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi Kemalpaşa belediyesini daha kurumsal bir noktaya taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Editör: AYŞE ÖZDER