Ardanuç’u istenilen ve beklenilen değerine taşıyacaklarına söz veren Yılmaz, “Gerek ulusal gerekse uluslararası boyutta Ardanuç’u dünyaya tanıtacağıma söz veriyorum.” dedi.

Seçime yüzde 79 katılım oranı olan ilçede, yüzde 59,49 oranla 1925 oy alan ve AK Parti’ye kent genelinde en yüksek oy oranını kazandıran Yılmaz’ ı, partililer yalnız bırakmadı. 

Yılmaz, mazbatasını aldıktan sonra yaptığı açıklamasında tüm Ardanuç halkına hayırlı olmasını diledi.

Yaşadığı mutluluğun sadece şahsına ait olmadığını, tüm dava arkadaşları ile bu zaferi elde ettiklerini ifade eden Yılmaz, burada yaptığı açıklamasında, şunları kaydetti:

“Aynı yolda yürüdüğümüz, aynı yokuşları birlikte çıktığımız, aynı merdivenleri birlikte indiğimiz kıymetli yol arkadaşlarım; hepiniz hoş geldiniz. Çok heyecanlıyız, çok mutluyuz. Üzerimizde haklı bir heyecan haklı bir mutluluk var. 

Bu mutluluk sadece şahsıma ait değil. Hepinizin mutluluğu çünkü 20 yıldır iktidar muhalefetinin belediyeciliğini almak nasip oldu. Sizlerin vesilesiyle çok mutluyuz. Mutluluğumuzu da sizlerle birlikte paylaştığım için de ayrı bir onur ayrı bir gurur yaşıyorum.

İlçemize, ilimize, hayırlara vesile oluruz. Çalışmalarımızla mahcup olmayız, mahcup etmeyiz. 5 yıl yapacağımız çalışmaların projelerin kapı kapı çalarak el öperek, anlatarak dile getirdik. İnsanlarımızın teveccühü de sandığa yansıdı. Hem de açık ara bir farkla yansıdı. Üzerimize düşen bu sorumluluğun ne kadar büyük olduğunu bize olan güvenin ne kadar çok olduğunu yansıtmıştır. Bizlerde onlara karşılık vererek Ardanuç’u en iyi şekilde temsil edeceğiz. 

Mazbatasını aldıktan sonra İslamoğlu’nun mezarına gitti Mazbatasını aldıktan sonra İslamoğlu’nun mezarına gitti

Aday adaylık sürecinden adaylık sürecine, seçime kadar bizlere desteğini esirgemeyen il başkanımıza ve teşkilatına, ilçe başkanımıza, ana kademeye, kadın kolları başkanımıza ve ekibine gençlik kolları başkanımıza ve ekibine ve bizlere kapılarını açan, yüreklerini açan, kalplerini açan, tüm ilçe halkına çok teşekkür ediyorum. Buralara kadar teşrif ettiniz sağ olun var olun, Allah’a emanet olun diyorum.”

B0E3Af8D 8C56 4369 9859 0242Dc960F79

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT