Meteoroloji’den Artvin İçin Uyarı Meteoroloji’den Artvin İçin Uyarı

Kafkasör Arena, festival boyunca boğa güreşlerine ve binlerce misafirin katılımıyla renkli anlara ev sahipliği yaptı. Festivalin sona ermesiyle birlikte festival alanında büyük bir temizlik çalışması başlatıldı.

Binlerce misafiri ağırlayan boğa güreşleri festivalinin ardından, çöplerle dolu olan arena ve çevresi belediye ekipleri tarafından titizlikle yapılan temizlik çalışmalarıyla eski temiz ve düzenli haline kavuştu.

Arena ve Çevresi Temizlendi-2Belediye Başkanı Bilgehan Erdem, festival sonrası yapılan temizlik çalışmalarını değerlendirerek, “Festival süresince şehrimize gelen binlerce misafiri en iyi şekilde ağırladık. Festivalin ardından ekiplerimiz, çevre temizliğine büyük bir özen gösterdi. Bu özverili çalışmalar sayesinde Kafkasör Arena ve çevresi, festival öncesindeki temiz ve düzenli haline kavuştu. Çalışmalarından dolayı tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Arena ve Çevresi Temizlendi-3

Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali'nin ardından yapılan bu temizlik çalışmalarıyla festival alanı, ziyaretçilerini en iyi şekilde ağırladığı gibi, çevre temizliği konusunda da örnek bir adım atmış oldu.

Editör: HİKMET BAŞAR