Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği  Yapıldı Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği Yapıldı

Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri, derneğin tanıtımı ve faaliyetleri kapsamında Arhavi ve Hopa ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.
Artvin Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Sarayoğlu, yönetim kurulu üyeleri Murat Emre Reis ve Yüksel Dağlaroğlu, Trabzonlu olan Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir ile Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk’ü makamında ziyaret etti. 

Arhavi Ve Hopa Kaymakamına Ziyaret-1
Sarayoğlu, ziyarette derneğin faaliyetleri ve projeleri hakkında Çimşir ile Arslantürk’e bilgi verdi. 
Artvin’de bordo-mavi renklere gönül vermiş binlerce taraftarın yaşadığını belirten Sarayoğlu, “Dernek olarak sadece spor alanında değil, sosyal, kültürel ve yardımlaşma alanlarında çalışmalarımız ve projelerimiz var. Hayatında hiç statta maç izleme fırsatı bulunmayan taraftarlarımızı maçlara götürüyoruz. İl ve ilçelerde ziyaretlerde bulunarak taraftarlarımızla bir araya gelip sohbet ediyoruz. Trabzonspor’umuzun şanlı tarihini ve unutulmaz başarılarını anlatıyoruz. Sorun, talep ve önerilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimizde forma, atkı, şapka hediye ediyoruz. Dernek olarak hayatın her alanında yer almaya özen gösteriyoruz. Amacımız toplumun her kesimine Trabzonspor sevgisini aşılamak ve ilimizdeki taraftar sayımızı her geçen gün artırmaktır.” dedi. 
Ziyaretlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren Artvin’in çalışkan ve başarılı kaymakamlarından Çimşir ile Arslantürk, dernek yöneticilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, bordo-mavili renklere gönül verdiklerini ve iyi bir Trabzonspor taraftarı olduklarını dile getirdi.  
Trabzonspor aşığı kaymakamlar, derneğin faaliyetlerine destek vereceklerini belirterek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. 
Ziyaretlerde Sarayoğlu, Trabzonsporlu kaymakamlar Çimşir ile Arslantürk’e derneği temsil eden Trabzonspor atkısı hediye etti.
Ziyaret günün anısına çektirilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Editör: Editör Masası