Öncelikle, 2014-2019 yılları arasında Hopa Belediye Başkanlığı görevini üstlenmiş olan merhum Nedim Cihan'ın mezarını ziyaret eden Ati Utku Cihan, ardından Hopa Kaymakamı Abdullah Arslantürk'ü makamında ziyaret etti. Bu ziyaretler sırasında Hopa'nın karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine istişareler gerçekleştirildi.
Taner Ekmekçi’den Sıcak Karşılama

Ati Utku Cihan'ın ziyaretlerinden bir diğeri ise Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi'ye yapıldı. Gerçekleşen sıcak ve samimi sohbet ortamında her iki taraf, Hopa için yapılması gereken hizmetler konusunda fikir alışverişinde bulundu.

Ati Utku Cihan`a Yoğun İlgi
Cihan'ın kurum ziyaretlerinin ardından, AK Parti Hopa İlçe Başkanı İsmail Uzun ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Cengiz Köse ile birlikte esnaf ziyaretlerine başlandı. Bu ziyaretlerde vatandaşlar, Ati Utku Cihan'a yoğun ilgi gösterdi. Kars Caddesi Merkez Cami mevki ve İnönü Caddesi'nde gerçekleştirilen esnaf ziyaretlerinde, Cihan karanfil dağıtarak destek veren vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

Cihan, "Hopamız hizmet noktasında geride kalmayacak. Geçmişteki başarılarımızı hatırlayarak, geleceğe yön vereceğiz. Yeniden başlama zamanı, birlikte kazanma zamanı" diyerek 31 Mart yerel seçimleri için vatandaşlardan destek istedi.

Haber Merkezi

CHP Hopa Meclis Üyeleri Belli Oldu CHP Hopa Meclis Üyeleri Belli Oldu