31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kalması ile partililer adaylarını açıklamaya devam ediyor.

Artvin’de Milliyetçi Hareket Partisi ve AK Partinin ittifak kurarak açıkladıkları adaylardan sonra Büyük Birlik Partisinin de AK Partiyi destekleyecek iddiaları kamuoyunda konuşulmaya başlandı.

Bağışları Toplayacak İhtiyaç Sahiplerine Dağıtacak Bağışları Toplayacak İhtiyaç Sahiplerine Dağıtacak

Artvin Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Engin Şen, kamuoyunda konuşulan iddiaların asılsız olduğunu belirterek kendi adayları ile yerel seçimlerde yer alacaklarını söyledi.

Kendi logoları ve hür iradeleri ile yerel seçimlerde yer alacaklarını duyuran Şen, “Bir kaç gündür sokaklarda vatandaşlarımızın bizlere ulaşarak söylediği bizleri de aşırı derecede rahatsız eden bir durum oluşmuştur. Bu konu bizlerin il ve ilçelerde Ak partiyi destekleyeceğimiz gibi asılsız haberlerdir. Bizler yerel seçimler için yola çıktığımız gün söylediğimiz gibi “Artvin ikiden büyüktür, Artvinli hemşerilerimizin düşünceleri göz ardı edilerek genel merkezlerin kendi kafalarına göre getirdikleri adaylara inat, hiç bir ötekileştirme yapmayan hür kendi irademiz ve halkımızın tevazu gösterdiği bir aday ile seçime girdiğimizi bir kez daha bu gün dile getirme ihtiyacı duydum”

“Aynı zamanda teşkilatımız olan tüm ilçelerde halkımızın istediği adaylar ile yol yürüme kararımızı da açıklayacağız. Bizler kendi logolarımız ve kendi hür irademiz ile seçimlere giriyoruz. Ne CHP ne de AKP veya hiç bir siyasi güdüm ile bir anlaşma yoktur. Tek anlaşmamız biz ve Artvin sevdamızdır.  Tek anlaşmamız Artvinli hemşerilerimizdir. Tüm hemşerilerime saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verdi.

Ayla ALKAN