Neşe – Yusuf Gürdal çiftinin kızı Yeşim Gürdal ile Ömür – Ömer Yılmaz çiftinin oğlu Onur Yılmaz görkemli bir törenle sonsuz mutluluğa evet dediler.

Genç çift, düğün alanına alkışlar eşliğinde girerek ilk danslarını yaptı. Genç çifti, pistte ailesi, arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı. 

a0aa573d-f048-495a-96ed-e334f0ea994f

Artvin Otogarı’nda gerçekleşen nikâh töreninde Yeşim Gürdal ve Onur Yılmaz çiftinin mutluluklarına ortak olan Başkan Elçin; “Şimdiye kadar ben diyordunuz bundan sonra biz diyeceksiniz. Sevginin; sabır, sadakat, emek olduğunu hiç unutmayın ve ömrünüzün sonuna kadar birbirinize sımsıkı sarılın. Sizden dileğim Laik Demokratik Türkiye Cumhuriyeti ilkelerine bağlı, bakabileceğiniz kadar çocuk yaparak Atatürk İlkelerine bağlı bir nesil yetiştirmenizdir. Bir ömür mutlu olun.” dedi.

Başkan Elçin Nikâh merasiminin ardından Artvin Belediyesi olarak evlenen çiftlere Cumhuriyet altını hediye edeceğiz vaadini de yerine getirerek genç çifte Cumhuriyet altını hediye etti.

9be70ad4-dff5-41d0-b0f4-d6465f2931ec

Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Yunus Emre Büyükyurt, Ardanuç Kaymakamı Mehmet Çelik, Emekli Kolordu Komutanı Recai Öztürk, Seren Koç, Artun Dayıoğlu, nikâh şahidi oldu.

İlginç tasarımlar yarıştı İlginç tasarımlar yarıştı

dcab2f41-a4ef-4bce-9290-2f0565d63a90

Düğünde sanatçı Bayar Şahin ve SAMİDA birbirinden güzel türküler seslendirerek davetli misafirleri mest ederken düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Düğün sonrasında duygularını dile getiren Yeşim ve Onur çifti düğünlerine katılan ve katılamayan herkese çok teşekkür ettiklerini söyleyerek, “Bizleri en mutlu günümüzde onurlandıran, mutluluğumuzu paylaşan tüm dost, akrabalarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Bizim için böyle kıymetli bir anı taçlandıran, yanımızda olup mutluluğumuza ortak olan herkese çok teşekkür ederiz. “ifadelerini kullandı.

Ayşe ÖZDER