Artvin-Erzurum Kara Yolu Tek Şeritten Kontrollü Ulaşıma Açıldı Artvin-Erzurum Kara Yolu Tek Şeritten Kontrollü Ulaşıma Açıldı

700 kilogramlık ‘Ateş’ isimli boğasıyla paylaştığı videolarla milyonların beğenisini kazanan Özlem Öztürk, boğasının doğum gününü her yıl olduğu gibi sürpriz yaparak kutladı.

Hatila (Taşlıca) köyünde çiftçilik yapan ve ailesine yardım eden 38 yaşındaki Özlem Öztürk, köy yaşantısıyla ilgili çektiği videolarla sosyal medyada büyük beğeni topluyor. İnek sağan, odun kıran, tarla süren, Öztürk, çektiği videoları sosyal medya hesabında paylaşınca büyük ilgi görerek fenomen oldu.

Öztürk’ün, takipçi kazanmasında en büyük pay sahibi olan ‘Ateş’ isimli 700 kilogramlık boğasını ahırda her yıl olduğu gibi sürpriz bir doğum günü hediyesi verdi.

Mum üzerinde pasta ile ahırda giren Öztürk, “İyi ki doğdun Ateş" diyerek boğasının doğum günün kutladı. Görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşınca büyük ilgi gördü.

Whatsapp Görsel 2024 04 24 Saat 15.14.56 9E32D684

Öztürk, Ateş’in doğum günü kutlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “her yıl imkanlarımız doğrultusunda, Ateş’in doğum gününü kutlamayı düşünüyoruz. Bu yıl 8 yaşına girdi. 23 Nisan günü doğdu, Türkiye’nin dört bir yanında çocuk bayramı kutlanırken, bizde Ateş isimli boğamızın doğum gününü kutluyoruz.  Amacımız hayvan sevgisini çocuklara aşılamak, hayvan şiddetine karşı farkındalık yaratmak” olduğunu söyledi.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK