Gazete ortaklarından Başkan Erdem’e ziyaret Gazete ortaklarından Başkan Erdem’e ziyaret

Siyaset yapmak için değil hizmet yapmak için geldiklerini ifade eden Milletvekili Çelik, “Ağızdan ne çıkıyorsa dikkat edeceksiniz. Ben tekrar tekrar söylüyorum bizi mindere çekmeye çalışanlar, Hopa’nın hizmetkarlığını değil, Artvin’in hizmetkarlığını değil, politik laf kalabalıklığını bizden isteyenler bunu bulamayacaklar. Biz yalnız hizmeti konuşacağız.” dedi.  
Hopa’nın oldukça fazla avantajı olduğunun altını çizen Çelik, bu avantajları hizmete çevirmek için Hopa’nın ‘ustaya’ ihtiyacı olduğunu söyledi. Çelik, “Avantajlı bir ilçede yaşıyoruz. Liman var, sınır ticaretine uygun, turizme uygun. Çay üretimi, fındık üretimi, balıkçılık var. Kısaca un var, yağ var, şeker var. Ne lazım? Helva yapacak usta lazım, usta!” şeklinde konuştu.
Çelik, “Yol boyunca geliyorsunuz çöp yığınıyla karşılaşıyorsunuz. Ayıp değil mi! Sohbet ettiğimiz kadınlar diyorlar ki yol boyunca yürümekten korkuyoruz. Köpekler çıkıyor. Siz ne konuşuyorsunuz? Bu yüzden boş laflara biz kulak asmıyoruz. Biz o laflara cevap değil, bu millete nasıl hizmet getirebiliriz derdindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Editör: AYŞE ÖZDER