Başkan Erdem, 3-4-5-6-7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival öncesinde Artvin Belediyesi ekiplerinin çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü belirtti.

Erdem, festival hazırlıklarının planlandığı gibi ilerlediğini ve Artvin halkının ve ziyaretçilerin unutulmaz anlar yaşayacağı bir etkinlik hazırladıklarını vurguladı. Festival kapsamında çeşitli kültürel, turizm ve sanat etkinliklerinin yer alacağı, Artvin'in eşsiz doğasının ve kültürel mirasının tanıtılacağı bildirildi.

Festival Hazırlıkları Devam EdiyorBaşkan Erdem, "Festivalimiz, Artvin'in tanıtımına büyük katkı sağlayacak. Hemşehrilerimizi ve misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız" dedi.

Otomobil dereye uçtu: 2 yaralı Otomobil dereye uçtu: 2 yaralı

Artvin Belediyesi ekiplerinin, festival alanlarında gerekli düzenlemeleri ve hazırlıkları tamamlamak için yoğun bir şekilde çalıştığı gözlemlendi.

Festival Hazırlıkları Devam Ediyor43. Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali, Artvin'in kültürel ve turistik potansiyelini ortaya koyarken, bölge ekonomisine de önemli katkılar sağlayacak. Festival kapsamında yerel sanatçılar sahne alacak, el sanatları sergilenecek ve yöresel lezzetler ziyaretçilere sunulacak.

Editör: ALİ ERAY ÇELİK