Güner, sektördeki bu durumun temel nedeninin gelinliklerin yüksek fiyatları olduğunu belirtti.
Düğün sezonunun başlamasına rağmen hazır gelinlik satışlarının azaldığını ve bu yıl özel sipariş sayısını arttırdıklarını dile getiren Güner, geniş çeşit sunamadığını 4-5 model gelinlikle sezonu açtıklarını aktardı.
Gelinlik modellerinin kişisel tercihlere göre tasarlanabilme avantajından bahseden Güner, bu yılın modasının kollu, işlemeli ve tüylü gelinlikler olduğunu söyledi. Aksesuar olarak ek kol tercihinin de arttığını vurgulayan Güner, dantelli gelinlik fiyatlarının yüksekliğine dikkat çekti.
Dantelli ve işlemeli gelinliklerin fiyatlarının en yüksek seviyelerde olduğunu belirten Güner, gelinlik fiyatlarının piyasada hızla değişkenlik gösterdiğini dile getirdi. Helen ve A kesim modellerin popüler olduğunu, ayrıca prenses ve balık model gelinlik taleplerini karşıladıklarını da ekledi.
Güner, satılık gelinliklerin 25 bin ile 40 bin TL arasında değiştiğini, kiralık gelinliklerin ise 25 bin ile 35 bin TL arasında olduğunu ifade etti. 
Satılık ve kiralık gelinlik arasındaki fiyat farkının yaklaşık 5 bin TL olduğunu belirten Güner, müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini ve gelinlerinin mutlu ayrılmasını amaçladıklarını sözlerine ekledi.

gelinlik2

Ekonomik Zorluklar Sporun Geleceğini Tehdit Ediyor Ekonomik Zorluklar Sporun Geleceğini Tehdit Ediyor

gelinlik3

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT