Artvin’de Banka Müdürleriyle Kritik Toplantı Artvin’de Banka Müdürleriyle Kritik Toplantı

Sıcak havanın tadını çıkartmak üzere piknik alanlarının yolunu tutan Artvin halkı; kentin kültür, turizm, sanat ve ekstrem spor etkinlikleri denilince akla gelen yerlerinden biri olan Kafkasör Yaylası’na akın etti.

Yemyeşil doğası ve temiz havası ile vatandaşlara Pazar keyfi yaşatan Kafkasör Yaylası, misafirlerini ağırlıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte hafta sonu tatillerini dışarı çıkmakla değerlendiren yöre halkı, kentin çeşitli yerlerindeki piknik alanlarında aileleri ile birlikte keyifli vakit geçiriyor.

Evden hazırlayıp getirdikleri yiyeceklerle veya piknik alanında yaptıkları mangallarla birlikte Pazar günlerini açık havada değerlendiren Artvinliler, erken saatten itibaren geldikleri piknik alanlarında bir taraftan da doğanın tadını çıkartıyor.

Kitap okuyan, yürüyüş yapan, top oynayan 7’den 70’e her yaştan vatandaşın piknik alanında vakit geçirdiği Kafkasör Yaylası renkli görüntülere sahne oluyor.

Kafkasör Yaylası’na ailesi ile piknik yapmaya gelen Selda Çelikdemir, güzel havanın tadını çıkarttıklarını ifade etti.

Eşi ve çocuğuyla birlikte hafta sonunu dışarıda değerlendirmek istediklerini belirten Çelikdemir, piknik yapmayı çok sevdiklerini ve Kafkasör Yaylası’na bahar dönemlerinde sık sık geldiklerini kaydetti.

Bahar aylarında kalabalık bir ortamın olduğunu aktaran Çelikdemir, günün erken saatlerinde geldiklerini ve Pazar kahvaltılarını burada yaptıklarını belirtti.

kafkasör2

Editör: Aleyna SARIGÜL MERT