Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 14. Grup 3. Haftasında Artvinspor Kadın Voleybol Takımı, kendi evinde Bordo Mavi 61 ile oynadığını karşılaşmayı kaybetti. Artvin’in Sultanları ilk mağlubiyetini almış oldu.

Güzel oyun skora yansımadı (1)

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi 14. Grup 3. Haftasında Artvinspor Kadın Voleybol Takımı, Kapalı Spor Salonu’nda Bordo Mavi 61’i ağırladı. Karşılaşma boyunca etkili bir oyun ortaya koyan Artvin’in sultanları güzel oyunu skora yansıtamadı. Karşılaşma 0-3’lük skorla Bordo Mavi 61 üstünlüğü ile bitti. Bordo Mavi 61 setleri  21-25, 21-25 ve 21-25 kazandı.

Hakim Ziyech Şampiyonlar Ligi’nde haftanın 11’inde Hakim Ziyech Şampiyonlar Ligi’nde haftanın 11’inde

Güzel oyun skora yansımadı (5)

Karşılaşmanın baş hakemi Kaya Erdem olurken yan hakem ise Burhan Öztürk oldu. Karşılaşma öncesinde Akademi Spor Kulübü, voleybol sporcuları, Artvin’in Sultanları oyuncularına çiçek vererek fotoğraf çektirdi.

Güzel oyun skora yansımadı (3)

Maç sonunda açıklamalarda bulunan Artvinspor Kulübü Kadın Voleybol Takımı Antrenörü Yasin Kara, “Bugün çok güçlü bir ekibe karşı oynadık. Bütçeleri bizim 3-4 katımız kadar. İyi oyun ortaya koyduk. Karşılaşmada çok servis hataları yaptık. Servis hataları maçı kaybetmemize neden oldu. Maçı belirleyen bu servis hataları oldu. Oyunu daha iyi oynayan taraf bizdik.

Güzel oyun skora yansımadı (6)

Oyun kalitesi olarak daha iyiye gidiyoruz. Antrenmanlarda bunu görüyorum. Bundan sonra bu kadro ile daha iyi olacak. İlk senemiz, ilk senemiz olmasına rağmen daha iyi olacağız hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Ali Eray ÇELİK