Artvin'de çıkan kavgada 4 kişi yaralandı Artvin'de çıkan kavgada 4 kişi yaralandı

31 Mart Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimlerde Artvin Merkez Çayağzı Mahallesi Muhtarlığına aday olan İsmail Bucak, mahallesi için yapacağı projelerinin hazır olduğunu söyledi.
Doğup büyüdüğü mahallesine hizmet etmek istediği için muhtar adayı olduğunu dile getiren Bucak, “1969 yılında Artvin Çayağzı Mahallesinde doğdum, lise mezunuyum. Evli ve iki öğretmen evlat babasıyım, kamu kuruluşundan emekliyim. Mahallemin her sokağını ve caddesini tanıyan, yapılmayan eksik işlerini en iyi bilenlerdenim. Vatandaşlarımızın desteğiyle, tecrübeli ekibimle beraber mahallemizin geleceği için oylarınıza talibiz.” ifadelerini kullandı.
Projelerinin yapılamayacak işler olmadığına değinen Bucak, “Bu işleri en güzel şekilde biz yaparız. Benim ek işim yok,  tek işim olacak.” dedi.
 “Sizler muhtara değil muhtar size gelecek”
Bucak, projeleri hakkında şunları söyledi:
“Çayağzı Mahallesi yardımlaşma ve kalkınma derneğini kurarak mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerinin ve maddi durumu iyi olmayan öğrenci kardeşlerimizin gereksinimlerini kıymetli azalarımla beraber planlı bir şekilde sürdüreceğiz. Çevre görünüm ve temizliği dikkate alınacak. Mahallemizin en büyük sorunu olan bağ ve bahçe sulama arkının başlangıç ve bitiş yerlerine kadar sağlam bir şekilde onarımını ve bakımını yapacağız. Her hafta kontrol edileceğiz.
Halkımızın hafta sonu ve boş zamanlarında Çoruh Park'ta temiz ve sağlıklı vakit geçirmesi İçin gerekli olan çalışmaları yapacağız. Mahallemizde yaşayan halkımızın bütünleşmesi ve eğlenmesi için kültürel ve sportif faaliyetler düzenleyeceğiz. Her ayın ilk gününde kıymetli azalarımı ve sevgili mahalle sakinlerimizle mahallemizde yapılan ve yapılacak işler için toplantı düzenleyeceğiz. 7/24 Whatsapp Destek Hattı ile sorunlara daha hızlı çözüm bulacağız ve buradan gerekli tüm bilgilendirmeler gün içinde mahalle halkına sunulacak. Mahallemizdeki ihtiyaç sahibi ailelerimizin elektrik ve sıhhi tesisat arızalarını ücretsiz tamir edeceğim. Gelen evraklar gün içerisinde teslim edilecek. Güvenlik konusunda şikayetler değerlendirilip çözüme kavuşturulacak. Mahallemizin en büyük sorunlarından biri olan pazar yeri konusudur. Bunu da ben ve ekibim uygun bir yerde yaptırarak mahallemize kavuşturacağız. Çocuklarımızı metrelerce uzaktaki parklara değil, oturduğumuz sokaklardaki uygun alanlarda çocuk parkları yaptırarak güvenli bir şekilde eğlenmeleri için ne gerekiyorsa yapılacak. Muhtarlık bürosunu Yardımlaşma ve Kalkınma Derneğini kurarak hep birlikte bir ilke imza atacağız. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Ben ve ekibim saygı ve sevgilerimizi sunarız.”

Editör: AYŞE ÖZDER