Bilge Bebeğe Destek Kermesi Bilge Bebeğe Destek Kermesi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir ve Ardanuç Belediye Başkan Adayı Ergül İstanbullu ile birlikte Ardanuç için yapacakları hizmetler konusunda bilgi alış verişinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, görüşmelerden sonra yaptığı açıklamada Belediye Başkan Adayı Ergül İstanbulluya hayırlı olsun temennilerini dile getirerek mevcut başkan Yıldırım Demir’e de yaptığı hizmetlerden ötürü tebrik etti.

Ardanuç’a her zaman destek olacağını belirten Ekrem İmamoğlu, “İstanbul’dan Ardanuç’a selam olsun. Ardanuçlu hemşerilerim benim Ardanuç’u ne kadar sevdiğimi bildiklerini biliyorum. Ardanuç’a hem geldim hem de belki de tadını pek fazla alamadan döndüm. Belki de tadı damağımda kaldı diyebilirim. Yıldırım Başkanımızın çok başarılı işlerini gururla takip ettik şimdi Ergül Başkanımız yeni bir yolculuğa çıkıyor. Yolu açık olsun. Sizlerin desteği ile Ardanuç da inşa edilen huzur, sağlık ve güzel yaşamın, nitelikli yaşamın, kaliteli yaşamın, üreten yaşamın kadını ile erkeği ile genci ile çocuğu ile mutlu yaşamın Ergül Başkanım ile daha da ileriye gideceğine inanıyorum. Yolu açık olsun. Ben Hem Yıldırım Başkanıma yaptığı güzel hizmetler için hem de Ergül Başkanıma da hayırlı olsun demek isterim Allah utandırmasın” ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

Editör: Editör Masası