Artvin'de zorunlu kış lastiği uygulaması başladı Artvin'de zorunlu kış lastiği uygulaması başladı

Vali Cengiz Ünsal ve DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Artvin Valiliği ile birlikte Artvin İl Özel İdaresi ve Artvin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından hazırlanan 4 proje için protokol imzaladı.

İmza töreni düzenlendi (4)

İmza töreninde DOKAP ile Artvin İl Özel İdaresi “Alanbaşı Köyü Küçük Ölçekli Tarımsal Sulama , Tekkale Köyü Küçük Ölçekli Tarımsal Sulama” projeleri, Artvin İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ''Koyun Yünlerini Ekonomiye Kazandırma ve Organik Arıcılığın Yaygınlaştırılması” projeleri ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

İmza töreni düzenlendi (5)

İmza töreninde konuşan Vali Ünsal; "DOKAP’ın sunduğu imkanlar ve destekler bölgemizin kalkınması, vatandaşlarımızın yaşam kalitesi ve gelir düzeyinin artmasında önemli rol oynamaktadır. DOKAP tarafından sunulan bu imkanlardan azami derecede faydalanmak için Artvin olarak, tüm kurumlarımız iyi bir uyum ve işbirliği içinde çalışmalarını sürdürmektedir.

İmza töreni düzenlendi (3)

Bu vesile ile imzalanan protokollerin Artvin’imize ve kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, projelerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Milletvekilimiz Sayın Faruk Çelik ve DOKAP Başkanımız Sayın Hakan Gültekin’e de ilimiz için geliştirilen projelere vermiş oldukları destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Artvin Valiliği