Vatandaşlar hastane randevu saatlerinin aksamasından şikayetçi Vatandaşlar hastane randevu saatlerinin aksamasından şikayetçi

4 Şubat Pazar günü Büyük Birlik Partisinin düzenlemiş olduğu toplantıda ‘Güçlü Kadın, Güçlü Artvin’ başlığıyla kadınlarla bir araya geldiler.

IMG-20240205-WA0010

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Engin Şen, Artvin’de yaşayan kadınların yaşadığı zorlukları yerinde tespit etmek için çalışmalar yaptıklarını kaydederek şu sözleri dile getirdi “ Tarih boyunca geçmişe baktığımızda kadınlarımızın çok kritik görevler üstlendikleri ve her dokundukları olaylarda üstün başarılar kazandırdıklarını gurur ile görmekteyiz. İlimizde yaşayan kadınlarımızın yaşadıkları gerek coğrafi yapı gerekse kültürel yapıdan dolayı yaşanan zorlukları görmekteyiz. Bu ve bunun gibi düzenlediğimiz toplantılarda ayrıca ilçe ilçe köy köy gezdiğimiz yerlerde yerinde tespit çalışmaları yapıp kadınlarımızın sorunlarını aşmak daha çok istihdama kazandırmak için eylem planları yapmaktayız. Ailenin en önemli yapı taşı gözlerimizi dünyaya açtığımızda ki ilk öğretmenimiz olan kadınlarımızı asla göz ardı edemeyiz” dedi.

Haber Merkezi