Karadeniz Bakır İlkokulu'nun bahçesinde gerçekleşen kermese çok sayıda veli ve öğrenci katıldı. Velilerin kendi emekleriyle hazırladığı yiyecekler, etkinlikte büyük ilgi gördü.

Kermes, sadece okulun ihtiyaçlarına katkı sağlamakla kalmadı, aynı zamanda okul topluluğunun bir araya gelip kaynaşması için de önemli bir fırsat sundu. Velilerin ve öğrencilerin iş birliğiyle gerçekleşen bu etkinlik, Karadeniz Bakır İlkokulu'nun güçlü okul-veli ilişkisini bir kez daha gözler önüne serdi.

Whatsapp Görsel 2024 05 29 Saat 14.08.50 Faeee19COkul Müdürü Cevat Ünal, kermesin amacı ve organizasyonu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

2023 verilerine göre Artvin’de işsizlik oranı 2023 verilerine göre Artvin’de işsizlik oranı

“Kermesi, okulumuza ve öğrencilerimize yardım amaçlı düzenliyoruz. Bu etkinlik tamamen okul aile birliğimiz ve velilerimiz tarafından organize edildi. Bugün öğrencilerimiz, yöresel yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi tattılar. Bu etkinlik hem bir etkileşim ve sosyal etkinlik olarak hem de okulumuza gelir sağlamak amacıyla gerçekleştirildi. Diğer okullardan ve kurumlardan misafirlerimiz var, velilerimiz, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz hep beraber böyle bir çalışmayı gerçekleştirdik.

Yemekleri velilerimiz hazırladı. Bu etkinlikle okul-veli işbirliğinin güzel bir örneğini sergiledik. Velilerimiz sağ olsunlar, her zaman bu konuda destek olurlar. Biz bir aile gibiyiz; okul, veli, öğrenci hep beraber çalışmalarımızı yürütüyoruz. Gayretimiz ve amacımız, öğrencilerimize iyi bir eğitim ortamı sunmak ve onları iyi bir geleceğe hazırlamak.”

Whatsapp Görsel 2024 05 29 Saat 14.08.50 Cbea3F49

Editör: ALİ ERAY ÇELİK