Dilan ve Çağdaş Mutlu Günlerine "Evet" Dedi Dilan ve Çağdaş Mutlu Günlerine "Evet" Dedi

Artvin Belediye Başkanı Bilgehan Erdem, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı çerçevesinde koltuğunu Çoruh İlkokulu öğrencisi Asya Nisa Acar'a devretti. Başkanlık makamında gerçekleşen programa, Çoruh İlkokulu'nun 4. sınıf öğrencileri Asya Nisa Acar, Mehmet Doğan, Alperen Şakrucu ve okul müdürü İlknur Avşar katıldı.

Başkanlık koltuğuna oturan Asya Nisa Acar; 31 Mart Yerel Seçimlerinde başkan seçilen Bilgehan Erdem’e yeni görevinde başarılar diledi. Küçük Başkan Acar, Başkan Erdem’den boş zamanlarını değerlendirebilecekleri oyun alanları, parklar, sanat ve spor alanları ile resim, müzik kurslarının açılmasını ve okul bahçelerinin düzenlenmesini talep etti.

Whatsapp Görsel 2024 04 26 Saat 15.05.32 D8770250Başkan Erdem, öğrencilerin önerilerini memnuniyetle karşılayarak, "Böyle projelerle geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bizim en büyük projelerimiz bunlar olacak; çocuklara, gençlere ve insanlara hizmet eden bir belediyecilik yapacağız. Bu projeler programlarımız içerisinde yer almaktadır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda belediyemizin önünde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde çocuk tiyatroları gibi etkinlikleri de düzenlemeyi planlıyoruz" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 04 26 Saat 15.05.27 71C15Ea4

Editör: ALİ ERAY ÇELİK