İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyis; “ 29 Ocak itibari ile Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Artvin’imizin küçük ama en güzide ilçelerinden biri olan Kemalpaşa’da eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyor, bizleri bu göreve layık görenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize ve tüm Kemalpaşalılara saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

Lokman Seyis Kimdir?

1986 yılı Akçaabat ilçesi doğumlu olan Lokman Seyis İlkokulu Akçaabat ilçesinde Ortaokul ve Liseyi Akçaabat Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundan mezun oldu. Üniversite okuduğu dönemde Akçaabat´a kadrolu İmam-Hatip olarak atanarak 4 yıl görev yaptı. 2012 yılında kurumlar arası geçişle İstanbul ili Bayrampaşa ilçesi Şair Baki Ortaokuluna Beden Eğitimi Öğretmeni olarak atandı. Bir yıl İstanbul´da çalıştıktan sonra 2013 yılında özür grubu ataması ile Artvin ili Kemalpaşa ilçesi Çok Programlı Anadolu Lisesine atandı. 2014 yılında Hopa Atatürk Ortaokuluna Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2019 yılında aynı okula Okul Müdürü olarak atandı ve iki yıl daha görev yaptı. 29 Ocak 2024 tarihi itibari ile de Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

 Lokman Seyis evli ve iki çocuk babasıdır.

Ayşe ÖZDER

Uzunyalı’ya kadın eli değecek Uzunyalı’ya kadın eli değecek

Editör: AYŞE ÖZDER