İşletmeciliğini Tufan- Ceylan Gürakar’ın yaptığı,  Luna Bloom Sokak Lezzetleri geniş ürün yelpazesi ile Artvin halkının beğenisine sunuldu.
Düzenlenen törende, AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik açılış konuşması yaptı. 
Çelik, burada yaptığı açılış konuşmasında işletmenin helal ve bol rızıklı kazançlar getirmesini temenni ederek, “Değerli Artvinli hemşerilerim; güzel bir iş merkezinin açılışı vesilesiyle birlikteyiz. Bu güzel teşebbüsünden dolayı Ceylan Hanımı ve Tufan Beyi tebrik ediyorum. İnşallah burada leziz hizmetler ve yiyecekler sunacaklar. Bizlerde, bütün Artvinlilerde istifade edeceğiz. Üniversitenin yanında açılmakta olan bu iş yeri hem gençlerimiz hem Artvin’imiz için hayırlı olmasını diliyorum. İster istemez belli bir sayıda istihdam olacak. 17 kişi buradan ekmek yiyecek. Burada çalışacak. Kendilerini kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.  
İşletme sahibi Ceylan Gürakar, herkesi işletmesine davet ederek, ürün çeşitliliğinden bahsetti. Gürakar, “Sokak lezzetleri üzerine işletme açtık. Daha çok öğrenci kesimine hitap eden bir işletmeyiz. Uygun fiyatlı ürünler, yiyecekler satıyoruz. Tamamen fast food üzerine yiyecekler yapıyoruz. Tantuni, kokoreç, midye, hamburger, tost çeşitleri, günlük çorba, sucuk ekmek, puhaça çeşitlerimiz var. İlerleyen zamanlarda menümüze yine uygun fiyatlı olmak üzere birçok farklı çeşit ekleyeceğiz.” dedi.
Açılış törenine AK Parti Artvin Milletvekili Faruk Çelik’in yanı sıra; AK Parti Artvin İl Başkanı Fatih Tahtalı, AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Bilgehan Erdem ve vatandaşlar katıldı.  

açılış2

Kars’ta Artvin Halk Oyunları Rüzgarı Kars’ta Artvin Halk Oyunları Rüzgarı

açılış3

Editör: AYŞE ÖZDER