Star Düğün Salonu’nda düzenlenen eğitime Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, İYİ Parti İl Başkanı Yusuf Sağlam, CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Bilir, CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Çoruh, CHP ve İYİ Parti’nin 28 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimde görev alan müşahitleri katıldı.

Millet İttifakı Artvin (4)

Eğitim öncesi konuşma yapan İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Bilir, “Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Benim sizden tek ricam var; 28 Mayıs’ta seçim sonrası hiç kimse görev yerinden ayrılıp parti binasına gelmesin. Sandık görevlileri, müşahitler birbirine yardımcı olmalı” dedi.

Bilir’in ardından CHP Merkezi İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü mikrofonu alarak, “14 Mayıs’ta gerçekleşen seçimde sandık görevliliği ile ilgili bütün çalışmaları yapmıştık. Eksiklikler olduğu dile getirildi. Sandıkta Millet İttifakı bileşenlerinden arkadaşlarımız vardı ama birbirlerini tanımadıkları için sorun oldu. Bu toplantıyı da birbirimizi tanıma amacı ile yapmak istedik” ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı Artvin (1)

Gümrükçü’nün konuşmasının ardından İYİ Parti İl Başkanı Yusuf Sağlam, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin ve 28. Dönem Milletvekilli İYİ Parti adayı Hamza Gezmiş de sandık güvenliği ile ilgisli konuşmalar gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından müşahitlere seçim güvenliği eğitimi verildi.

Artvin Barosu’ndan Arabuluculuk Eğitimi Artvin Barosu’ndan Arabuluculuk Eğitimi

Ali Eray ÇELİK

Millet İttifakı Artvin (5)